SEO, marketing

Naší snahou není dodat v rámci realizace webové prezentace pouze interentové stránky, ale vytvořit internetovou prezentaci jako komplet, tj. včetně zajištění jejího úspěchu v síti internet pomocí metod SEO a internetového marketingu.

SEO a internetový marketing obecně patří dnes mezi velmi oblíbené výrazy. Nicméně najít skutečně profesionální firmu, která umí s těmito pojmy a vším co se za nimi skrývá již může být problém.
Naše společnost nabízí v této oblasti tyto základní služby

Analýza současného webu

v rámci této služby projdeme Váš stávající web a provedeme následující analýzy:

  • analýza klíčových slov a jejich užití
  • analýza pozice ve vyhledávačích a celková síla klíčových slov
  • analýza obsahu
  • analýza technické správnosti webu (validita kódu, správná struktura, členění, použití validních technik)
  • analýza stavu a kvality zpětných odkazů - linkbuilding

Optimalizace pro vyhledávače - budování SEO

V oblasti optimalizace pro vyhledávače - SEO - nabízíme spolupráci především dlouhodobou. Tato služba spočívá v průběžné práci s klientem a budováním webu tak, aby měl co nejlepší pozici ve vyhledávačích a jeho návštěvnost se zvýšila a zefektivnila.

Obecně zahrnuje tato služba následující služby:

Základní SEO opatření na webové stránce, monitoring

Jedná se o souhrn operací, které je nezbytné na každém webu splnit, aby vůbec bylo možné s ním v oblasti SEO optimalizace dále pracovat. Jedná se o validaci kódu, úpravu vnitřní struktury stránek, mapu stránek a další základní nezbytnosti. Naše společnost tyto úpravy na všech webech které vytvoří provádí zcela automaticky a pokládáme je za nezbytnou součást dodávky každého webového projektu. Dále je součástí implementace monitorovacích služeb, buď Google Analytics nebo v případě pokročilejších metod spolupráce nástroje Kentico edice EMS.

Analýza klíčových slov

Navrhneme ideální skladbu klíčových slov, na kterou se budeme soustředit při optimalizaci webu. Tento krok je určující pro další práci na budování SEO a zpětných odkazů.

Správa obsahu a struktury

Zajistíme pro vaše stránky kontrolu obsahu a jeho přizpůsobení pro maximální efekt z pohledu SEO. Zajistíme trvalý dohled nad plněním stanovených cílů a zajistíme doporučení případně realizaci úprav k jejich zajištění. Zákazník je pravidelně informován formou reportů a jsou realizované pravidelné konzultace k zajištění uvedených cílů.

PR články

Jedna z metod tzv. linkbuildingu, resp. budování zpětných odkazů. Tato metoda je vysoce hodnocena internetovými vyhledávači. Jsme schopni zajistit vytvoření profesionálních PR článků a jejich umístění do internetu. Články jsou charakteristické tím, že každý má unikátní ručně tvořený obsah, odpovídající definovaným klíčovým slovům.

Registrace do katalogů

Další metoda budování zpětných odkazů - linkbuilding. Provádíme registrace stránek až do 1.000 českých, slovenských i zahraničních katalogů. Registrace probíhá ručně s maximálním zajištěním kvality. Na vyžádání doložíme zákazníkovi i snímky jednotlivých registrací.

Tvorba minisites, podpůrných webů

Jsme schopni zajistit vytvoření jednoduchých podpůrných webů, minisite či chcete-li mirkostránek, na samostatných doménách, které zajistí velmi silné zpětné odkazy pro hlavní webovou prezentaci.

PPC reklama

Jedná se o zvýšení návštěvnosti stránek komerční cestou, zpravidla o banerovou či textovou reklamu na různých serverech, kdy zákazník platí pouze za tvz. prokliky (Pay Per Click), tedy za skutečně přivedené zákazníky. Jedná se v poslední době o velmi často používanou metodu, bohužel však často velmi neefektivně a zbytečně draze. Bezplatně zrevidujeme vaši PPC kampaň a pokud nebude vyhovující, doporučíme efektivnější způsob.

Email marketing - direct mailing

Zajistíme, navrhneme strategii a technicky zajistíme profesionální emailing včetně jeho kvalifikovaného vyhodnocení. Neriskujte problémy s nevyžádanou reklamou a svěřte svoji kampaň do našich rukou.

Propagace na sociálních sítích

V neposlední řadě může být vhodným doplňkem vaší webové prezentace a internetového marketingu podpora sociálních sítí. V této oblasti je možné zajistit

  • vytvoření obrazu internetových stránek na lokálních sítích s automatickou propagací obsahu
  • zajištění reklamy na sociálních sítí a v mobilních zařízeních
  • realizace soutěží a další propagace produktů formou rolloutu do lokálních sítí

Komplexní řešení SEO a internetového marketingu na klíč

Pokud výše uvedené je pro vás složité, sjednejte si schůzku s naším specialistou. Vše s vámi probereme, zjistíme vaše představy a na jejich základě vypracujeme komplexní marketingový plán přesně na míru vašim potřebám.

Související dokumenty

Máte dotaz? Chcete vypracovat nezávaznou nabídku?

Napište nám

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Klientská zóna