Oborová mobilní řešení

V oblasti vývoje zakázkových mobilních aplikací vycházíme obvykle z hotových oborových řešení, která přizpůsobujeme a dále rozšiřujeme podle potřeb cílového zákazníka. Zde představujeme několik základních oborových aplikací pro:

Mobilní obchodník MOS
- mobilní prodej

Aplikace na platformě Android, která umožňuje obchodním zástupcům přijímat objednávky přímo v terénu a odesílat je bezprostředně do informačního systému firmy. Navíc má k dispozici podrobné informace o zákaznících a jejich historii, pohledávkách, hotovostních operacích apod. Existuje ve dvou unikátních provedeních - pro tablety, pro mobilní telefony.  Pro více informací čtěte zde.

Mobilní CRM

Poskytuje uživateli informace o zákaznících firmy včetně všech kontaktů a adres. Je možné se dostat k důležitým dokumentům. V rámci aplikace lze široce pracovat s aktivitami - schůzkami, telefonáty, úkoly a to jak z pohledu záznamu tak i plánování. Informace lze pochopitelně sdílet mezi různými pracovníky či integrovat s informačním systémem. Pro více informací čtěte zde.

Mobilní katalog produktů

 Relativně jednoduchá aplikace, která umožňuje uživateli si do mobilního telefonu či tabletu nahrát informace o produktech v podobně interaktivního katalogu. Kromě běžných informací o produktech a fotografií mohou být zde zobrazeny i informace o aktuální skladové dostupnosti či ceně. Toto řešení lze s výhodou napojit na redakční systém Kentico CMS, ve kterém může být realizován elektronický obchod či prezentační web.

MobileSkot - pořizování inseminace

Velmi speciální aplikace pro inseminační techniky skotu. Umožňuje jednoduše a velmi rychle pořizovat informace o provedených inseminacích skotu a odesílat je do centrálního systému WebSkot, ze kterého jsou následně dále zpracovávány.

MobileSkot PRO - mobilní aplikace
pro chovatele

Kromě shodné funkcionality s MobileSkotem, umožňuje verze PRO procházet detailní infromace o všech zvířetech ve stádě, jejich užitkovosti, exteriéru, původu, inseminacích a dalších. Kromě prohlížení informací je možné do systému informaci zadat a to buď ve formě zapsání, či vyfocení nebo dokonce nadiktování. Všechny informace jsou automaticky odesílány do aplikace WebSkot a dále zpracovávány.
  
  

Odborné články

Mobilní obchodní systém MOS

Mobilní obchodní systém MOS »

Mobilní aplikace MOS, je určena specificky pro potřeby obchodníků pracujících v terénu.

Máte dotaz? Chcete vypracovat nezávaznou nabídku?

Napište nám

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Klientská zóna